Rüyada uçmak zıplamak

17
0
PAYLAŞ

Rüyada uçmak zıplamak

Rüyada uçmak zıplamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçmak zıplamak sermayenizi yiyeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şunlara delâlet eder: a) Zahmetten sonra rahata , b) Hastalıktan şifaya , c) Üzüntü ve kederden beri olmaya , d) Kalb safasına , e) Ferah ve sürura…
# Saniyen oturduğunuz evi değiştireceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise korku ve şiddetten emin olmaya, halkın büyüklerine yaklaşmaya, şanın yüceliğine işaret eder.
# Ünlü alim Abdullah bin Ahmed el-Baytar rüyayı gören kişi için sıkıntı ve belaya işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kadınlar için ziynete erkekler için kuvvete delalettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 274 ( ikiyüzyetmişdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3551 – Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: Allah'ın hataları silmeye ve dereceleri yükseltmeye vesile kıldığı şeyleri size söyleyeyim mi? Evet, ey Allah'ın Resulü, söyleyin! dediler. Bunun üzerine saydı:Zahmetine rağmen abdesti tam almak. Mescide çok adım atmak. Bir namazdan sonra diğer namazı beklemek. İşte bu ribâttır. İşte bu ribâttır. İşte bu ribâttır.Müslim, Tahâret 41, (251); Muvatta, Sefer 55, (1,161); Tirmizi, Tahâret 39, (52); Nesâi, Tahâret 106.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here