Rüyada uçtuğunu görmek

Rüyada uçtuğunu görmek

Rüyada uçtuğunu görmek  bir kadının hilesine maruz kalacağınıza işarettir.Saniyen rüya sahibinin merhametli ve iyi kalpli birisi olduğunu ve tüm hayatını güzel amellerle geçireceğini göstermektedir.Bazende yeni arkadaşlıklar edinilecek keyifli ortamlara girecek olan rüya sahibinin hayatın tadını çıkarmaya başlayacağını, sevdiği kişilerle programlar yaparak kendisini hafifleteceğini ve iş stresinden uzaklaşacağını işaret eder.
# Rüyada uçtuğunu görmek uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızla tekrar bir araya geleceksiniz demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de genellikle iyiye yorulmaz.
# Rüyada uçtuğunu görmek yeryüzünde durmadan yolculuk etmeye alâmettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ahmed Bin Abdülkâdirnin tabirinde sahip olunan işin gelişerek devam edeceğini ve uzun yıllar boyunca süreceğini ifade eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here