Rüyada uçtuğunu görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada uçtuğunu görmek

Rüyada uçtuğunu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçtuğunu görmek bir miras talebinde bulunmaya delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de iyi bir düşüncenizin mükemmel bir başarıyı beraberinde getireceğine işarettir.
# Saniyen bol miktarda nimet bulacağınıza üzgünseniz sevineceğinize delalet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise iyi bir anne ve baba olmanın ifadesi olan rüya evlat sahibi olmanın mutluluğunu ve kişide yaratacağı güzelliklerin hayatı tamamen değiştireceğini de tabir eder.
# Ünlü düşünür Ebu Maşer el-Belhi tabirinde hayırlı bir iş yaparak manevi kazanç sağlanacağına tabir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için evleneceğinize ve kız çocukları dünyaya getireceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 121 ( yüzyirmibir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah-ü Teala'dan gelen belâ, bahşiştir. Bahşişi kabul etmemek hatadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here