Rüyada ucu yanık odun görmek

Rüyada ucu yanık odun görmek

Rüyada ucu yanık odun görmek akrabalarınızdan biri öldüğünde onu sizin kefenleyeceğinize işarettir. Saniyen tarihi ve antika eserlere meraka işarettir.Bazende iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına ve aile hayatı ile ilgili olarak çok güzel adımların atılacağına delalet eder.
# Rüyada ucu yanık odun görmek sağlık ve rahatlığa ve çok güzel bir insanla mutlu bir beraberliğe işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de yeni bir çevre ve yeni dostlar edinmeye işarettir.
# Rüyada ucu yanık odun görmek yukarıda belirtilen özellikte bir arkadaşınız varsa, ondan ayrılacağınıza işarettir.
# Ünlü Filozof Emîr Hüsrev Dehlevînin tabirinde hayatı içinde birçok sorunla karşılaşan rüya sahibinin, çok becerikli, yetenekli, sabırlı ve pratik zekâya sahip birisi olması sayesinde tüm bu sorunlardan ve sıkıntılardan Allahın izni ile kurtulacağına, herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına ve bu durumları yoluna soktuğunda çok büyük bir rahata ereceğine delalet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here