Rüyada ucu yanık odun görmek

19
0
PAYLAŞ

Rüyada ucu yanık odun görmek

Rüyada ucu yanık odun görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ucu yanık odun görmek huzursuzluğa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iyi bir dönem geçireceğinize işarettir.
# Saniyen zengin veya dürüst kimseye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise halkın övgüsünü kazanacağınıza, ancak tehlike yaşayacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof Meryem el-İcliyye yorumunda bilge insanlar arasında başarılı olacağınıza veya servet elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için malınızın artacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 677 ( altıyüzyetmişyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kötülere acımak, iyilere zulümdür.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here