Rüyada ucu yanık para görmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada ucu yanık para görmek

Rüyada ucu yanık para görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ucu yanık para görmek o kimseyle aranızda bir sorun yaşayacağınıza ve birbirinize zarar vereceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de insanlara az hayrı dokunan soylu ve orta halli kimseye işarettir.
# Saniyen taşıdığınız yükün değerince hayır ve menfaat elde edeceğinize ya da zarar veya kötülük göreceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çocuk sahibi olmak için plan yapacağınıza veya çocuklardan yana sevineceğinize delalettir.
# Ünlü düşünür Muvaffak tabirinde o mahallin halkı için menfaat teminine, kâr ve menfaata, hayır ve berekete alâmettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ortağınızdan ayrılacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 180 ( yüzseksen )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

7098 – Hz. Ebu Hureyre radıyallahu anh'ın anlattığına göre: "Kendisi ağaç dikerken yanına Resülullah aleyhissalâtu vesselâm uğrar ve: "Ey Ebu Hureyre! Şu diktiğin nedir?" der. "Kendim için bir fidan dikiyorum!" cevabını verir. Aleyhissalâtu vesselam: "Sana, senin için daha hayırlı bir dikilecek fidan göstereyim mi?" buyurur. Ebu Hureyre: "Göster! Ey Allah'ın Resülü!" der. Bunun üzerine Aleyhissalâtu vesselâm: "Sübhanallahi velhamdülillahi ve lâ ilahe illallahu vallahu ekber (Allah bütün noksan sıfatlardan münezzehtir, bütün hamdler ona mahsustur. Allah'tan başka ilah yoktur, Allah en büyüktür)" de! Bunu söylersen her bir kelimesi için sana cennette bir ağaç dikilir."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here