Rüyada uçurtma satın almak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada uçurtma satın almak

Rüyada uçurtma satın almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçurtma satın almak yedi veçhe ile tabir olunur: a) İlim , b) Hikmet , c) Miras , d) Emanet , e) Helal rızık , f) Hüküm , g) Kuvvet… Bazı rüya yorumcularına göre de sağlığa ve sevince işarettir.
# Saniyen üzgünseniz sevineceğinize tutsaksanız serbest bırakılacağınıza hastaysanız iyileşeceğinize yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise iyi bir dostluğa işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ali bin Abbas rüyayı gören kişi için karşı konulamaz gizli bir arzunuzu tatmin edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hem dininizin hem de dünyanızın güzel olacağına işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 9 ( dokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ahir zamanda bedenler çok iyi beslenmiş, ruhlar ise maalesef açlıktan ölmüş durumdadırlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here