Rüyada uçurtma satın almak

Rüyada uçurtma satın almak

Rüyada uçurtma satın almak eşinizden menfaat elde edeceğinize işarettir. Saniyen sevimli bir çocuk ile tabir olunur.Bazende uzun zamandan beri sıkıntılı zamanlar geçirilen iş hayatında, yakın bir zamanda alınacak hayırlı ve güzel bir haber sayesinde çok başarılı çalışmalara imza atılacağına, bu sayede büyük kazançlar elde edileceğine ve hayal edilen şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına rivayet eder.
# Rüyada uçurtma satın almak neslin artacağına, rızkın bereketine ve işlerin yolunda gitmesine delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de genellikle berekete ve bolluğa yorumlanır.
# Rüyada uçurtma satın almak namaz ve niyaz ehli biri olacağınıza ve halk arasında DOĞRU sözlü biri olarak tanınacağınıza işarettir.
# Ünlü Filozof Muhyiddîn-İ Arabînin tabirinde bulunduğunuz meslekte kaldıkça ilerleyemeyeceğiniz ve hak ettiğiniz terfiyi alamayacağınızı göstermektedir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here