Rüyada uçurtma yapmak

Rüyada uçurtma yapmak

Rüyada uçurtma yapmak helal kazancı bırakıp haram peşinde koşacağınıza işarettir. Saniyen kişinin yaptığı işlerle ilgili duyacağı huzursuzluğa ve bu nedenle gecelerini uykusuz, günlerini de daha stresli şekilde geçireceğini delalet eder Rüyasında emanet gören kişiler gerçek hayatlarında sorumluluk duygusu fazla gelişmiş ve bundan kaynaklanan yüklerin altında zaman zaman ezilen kişilerdir.Bazende büyük bir hatanın, günahın, yapılan kötülüğün veya kötü niyetin işareti olan rüya, kişiye yapılan ciddi bir uyarı olarak da görülmelidir.
# Rüyada uçurtma yapmak tehlikeli düşmana işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de herkes için hayırdır.
# Rüyada uçurtma yapmak hüzün ve kedere delâlet eder.
# Ünlü Alim Abdurrahmân Bin Ahmed Abdurrahmân-I Zâznin tabirinde rüyayı gören kişinin, geçmişte yaşadığı ve kendisine her gün biraz daha acı ve rahatsızlık veren olaylardan ya da durumlardan kurtulup en kısa sürede yaşanan ve üzerinde çok büyük iz bırakan olayları unutup hayatına devam edeceğine delalet edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here