Rüyada uçurtma yapmak

7
0
PAYLAŞ

Rüyada uçurtma yapmak

Rüyada uçurtma yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçurtma yapmak üzüntü ve kedere işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şöyle de tâbir edilmiştir: a) Miras , b) Emanet , c) Helal rızık , d) Kudret ve kuvvet , e) İzzet , f) Şeref.
# Saniyen kardeşinizin, ortağınızın veya evladınızın ölümüyle sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  alçak kadına işarettir.
# Ünlü filozof İbn Bacce yorumunda musibete işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işlerin zorlaşacağına ve meşakkate tâbir olunur.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 227 ( ikiyüzyirmiyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Din, dünya menfaat ve siyasetine alet olamaz. Alet edenlere lanet vardır.Süleyman Hilmi Tunahan Hz.leri

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here