Rüyada uçurtmanın kırılması

Rüyada uçurtmanın kırılması

Rüyada uçurtmanın kırılması ailesine karşı cömert olan kimseye tabir olunur. Saniyen birkaç şekilde birden tabir edilebilmektedir.Bazende böyle bir rüya gören kişi dünyevi zevkler peşinde koşarak maneviyatını ikinci plana iter.
# Rüyada uçurtmanın kırılması yapacağınız bir iş veya harcama konusunda dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mal mülk edinmeye, karlı işler yapmaya, ticaret ehli olup büyük paralar kazanmaya delalet eder.
# Rüyada uçurtmanın kırılması müşriklerin ahlakıyla ahlâklanır.
# Ünlü Düşünür Osman El-Hattâbnin tabirinde edilen duaların Allah katında kabul edileceğine, sorunların ve sıkıntıların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşacağına, kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine, aile büyüklerinden alınaca

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here