Rüyada uçurtmanın kırılması

9
0
PAYLAŞ

Rüyada uçurtmanın kırılması

Rüyada uçurtmanın kırılması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçurtmanın kırılması acemlere işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iyilik ve sağlığa işarettir.
# Saniyen gizlide ve açıkta nifak edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zelilliğe, horluğa, hakirliğe, dar geçime, ailenin nafakasının azlığına ve korkuya delâlet eder.
# Büyük rüya tabircisi Ebu Nasr Mansur rüyayı gören kişi için zor ve faydası olmayan işe işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dünyevi işlerinizin önündeki engellerin kalkacağına ve işlerinizin kolaylaşacağına işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 380 ( üçyüzseksen )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ebedi saadete kavuşmak için bu dünyadaki nefsani zevk ve eğlencelere gönül kaptırmamak gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here