Rüyada uçurumda salıncakta sallanmak

37
0
PAYLAŞ

Rüyada uçurumda salıncakta sallanmak

Rüyada uçurumda salıncakta sallanmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçurumda salıncakta sallanmak rızkınızın bollaşacağına, ancak inancınızın zarar göreceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de o kimseden yana menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen dost ve yaranlarından sevgi ve muhabbete mazhar olmaya yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise şu şekilde tabir olunur: a) Taat ve ibadet ile Rabbe yakınlık b) Kamil insan olmak , c) Gizli ve açık salih amel işlemek e) Saadet yoluna sülük…
# Büyük rüya tabircisi Abdullâtif el-Bağdadî rüyayı gören kişi için herhangi bir korku yüzünden arzu ettiğiniz şeyden vazgeçeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için nifak ehli biriyle arkadaş olacağınıza ve gördüğünüz taş miktarınca ondan menfaat elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 678 ( altıyüzyetmişsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3671 – Ebu Übeyde İbnu Muhammed İbni Ammâr İbni Yâsir anlatıyor:"Câbir İbnu Abdillah radıyallahu anh'a mest üzerine meshetme hususunda sordum. "Ey kardeşimin oğlu, bu sünnettir” buyurdu. Bunun üzerine sarık üzerine meshetme hakkında sordum:"Saça meshet!'' diye cevap verdi.''Tirmizi, Tahâret 75, (102).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here