Rüyada uçurumda salıncakta sallanmak

Rüyada uçurumda salıncakta sallanmak

Rüyada uçurumda salıncakta sallanmak birilerinden güzel bir söz işiteceğinize işarettir. Saniyen kişinin şansının açıldığının ve her yönden başarı kazanacağı bir döneme girdiğinin göstergesidir.Bazende hamile birini görmek kişinin yeni bir işe başlayacağına veya sektör değiştireceğine, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine de delalettir.
# Rüyada uçurumda salıncakta sallanmak ülke ekonomisindeki büyümeden dolayı zarar göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de henüz yeni başlayan bir aşkı ve hamile kalındığının müjdesini işaret eder.
# Rüyada uçurumda salıncakta sallanmak o kadının vefatına delâlet eder.
# Büyük Rüya Tabircisi İbn-İ Habîb El-Halebînin tabirinde kuvvetli bir düşmanın varlığı ve bu kişinin rüya sahibine vereceği önemli bir zarara alamettir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here