Rüyada uçurumda tırmanmak

8
0
PAYLAŞ

Rüyada uçurumda tırmanmak

Rüyada uçurumda tırmanmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçurumda tırmanmak evin hizmetkarının öleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de güzel yüzlü bir kadınla tanışacağınıza işarettir.
# Saniyen nesebi belli olmayan ve dinde nifak çıkaran kişiye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise temsil ettiği şehre işarettir.
# Ünlü alim Cabir Bin Eflah rüyayı gören kişi için başkaları tarafından önemli bir konuda bilgilendirileceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanların işlerini yoluna koyan yumuşak sözlü, saygın kimseye işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 778 ( yediyüzyetmişsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4309 – Hz. Ebu Hureyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Davud aleyhissalâm'a okumak (Kur'an) kolaylaştırılmıştı. Böylece, hayvanının eğerlenmesini emreder, eğerlenmezden önce baştan sona Kur'ân-ı okurdu. O, kendi el emeğiyle kazandığından başka bir şey de yemezdi."Buhari, Enbiya 37; Büyü' 15, Tefsir, Beni İsrail 5.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here