Rüyada uçurumdan adam atmak

Rüyada uçurumdan adam atmak

Rüyada uçurumdan adam atmak dini menfaatler elde edeceğiniz bir iş yapacağınıza işarettir. Saniyen genellikle hayırdır ve zenginliğe yorumlanır.Bazende rüya sahibinin özel hayatı ile ilgili olarak tabir edilir.
# Rüyada uçurumdan adam atmak şöhret bulacağı bir işe delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin güzel bir topluluğun içine girmesine, dost meclislerine, iyi huylu ve ahlaklı insanlara, insanlar arasında muhabbet olmasına, her anlamda huzur içinde geçecek bir ömre, kişinin doğru yolda bulunmasına veya hatalarından dönmesine, sıkıntı çekmemesine, meşakkatsiz kazanılacak paraya işaret eder.
# Rüyada uçurumdan adam atmak üzüntü ve sıkıntıya delâlettir.
# Ünlü Alim Muhammed Bin Ali Ed-Dûrî İbn-Ül-Bellnin tabirinde iyilik, hayır, şifa, mutluluk ve huzur bulmaya işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here