Rüyada uçurumdan adam atmak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada uçurumdan adam atmak

Rüyada uçurumdan adam atmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçurumdan adam atmak ölümünüzün yaklaştığına ve bu yüzden tövbe etmeniz gerektiğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yapacağınız bir işte başarılı olacağınıza işarettir.
# Saniyen fena huylu, katı yürekli, sohbeti tatsız, asık suratlı ve hayırsız bir kimseye delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise kendini çıkmazda gören veya bir problemi çözmekte zorlanan kişiler için müjdeli iyi haberler geleceğini işaret eder.
# Büyük rüya tabircisi Ebu Hasan Behmenyar rüyayı gören kişi için bolluk rahatlama ve mutluluğa şeklinde yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ne yapacağını şaşırmış zalim bir kimseye delâlet eder.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 128 ( yüzyirmisekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hakiki iman sahipleri, kul hakkına riayette kılı kırk yararcasına hassasiyet gösterirler. Çünkü onlar, Cenab-ı Hakk’ın tecavüz edilmiş kul hakkını asla affetmeyeceğini çok iyi bilirler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here