Rüyada uçurumdan düşmek görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada uçurumdan düşmek görmek

Rüyada uçurumdan düşmek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçurumdan düşmek görmek söz sahibi biri aracılığıyla makam elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de oldukça iyi bir geleceğiniz olduğuna işarettir.
# Saniyen tevbe etmeye ve işlediği günahlardan pişman olmaya tabir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise dört vech ile tâbir olunur: a) Devlet reisi , b) Kadri yüce bir zat , c) İmam , d) Müezzin.
# Ünlü filozof İbn Hurdâzbih yorumunda eşinizin iyiliği bırakıp fenalığı seçeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için nüfuz sahibi bir kadın hakkında haber işiteceğinize ve o kadınla dost olacağınıza işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 562 ( beşyüzaltmışiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yabancı kadın ile, bidât ehli ile, fâsık ile ve de dedikodu yapan kimse ile birarada olmaktan şiddetle sakının.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here