Rüyada uçurumdan düşmek görmek

  Rüyada uçurumdan düşmek görmek

  Rüyada uçurumdan düşmek görmek bütün maksat ve arzuların meydana gelmesine, dünyada rızık, iyilik ve güzel şöhrete delâlet eder. Saniyen işlerinizin iyiye gideceğine yorumlanır.Bazende rüya sahibi için duyguların yoğun olmasına yani kişinin aşırı duygusal olduğuna ya da duygularının hareketleneceği bir dönem geçireceğine tabir edilir.
  # Rüyada uçurumdan düşmek görmek sıdk ve doğruluğa alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de güçlü kuvvetli, kadri ve gönlü yüce, makam sahibi, çevresi geniş, sözü her yerde geçen ve toplumda büyük bir itibar sahibi olan bir kimsenin varlığına rivayet edilir.
  # Rüyada uçurumdan düşmek görmek bol ve geniş rızka delâlet eder.
  # Ünlü Filozof İbn-İ Furâtnin tabirinde hayat içinde çok büyük sıkıntılar çeken rüya sahibinin, içinde bulunduğu durumu yakın bir zamanda çözüme kavuşturacak olan ve büyük sorunların herhangi bir zarar vermeden uzaklaşmasına yardım eden bir kişinin varlığına, bu kişinin çok büyük destek vereceğine, işlerin çok yakın bir zaman içinde çözüme kavuşmasına yardım edeceğine ve bu sebeple çok m

  Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

  İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

  Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

  PAYLAŞ

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here