Rüyada uçurumdan düşmek ve kurtulmak

Rüyada uçurumdan düşmek ve kurtulmak

Rüyada uçurumdan düşmek ve kurtulmak işlerinizi boş vermenizden dolayı çok zor durumlara düşeceğinize işarettir.Saniyen rüyayı gören kişinin arkasından hayır duası eden, onun mutlu, başarılı ve huzurlu olmasını isteyen, onu koruyup kollayan ve kendi gözünden dahi sakınacak kadar çok seven bir insanın varlığına tabir edilir.Bazende elmas ya da yakut gibi değeri çok yüksek olan taşlarla yapılmışsa bu, kadının gönlü bol olan bir adamla nikâh yapacağı ve o zaman erkek evlatlar doğuracağı şeklinde yorumlanır.
# Rüyada uçurumdan düşmek ve kurtulmak reislik ve başkanlığa delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin hayatı boyunca çalışıp çabalayıp, alın teri dökerek bir araya getirdiği kazanca delalet eder.
# Rüyada uçurumdan düşmek ve kurtulmak din ve takvadan mahrumiyete delâlet eder.
# Ünlü Filozof Ömer Muhdâr Bin Abdürrahmânnin tabirinde hayra işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here