Rüyada uçurumdan yuvarlanan araba görmek

Rüyada uçurumdan yuvarlanan araba görmek

Rüyada uçurumdan yuvarlanan araba görmek insanlara alay konusu olacak bir iş yapacağınıza işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin iş hayatında çok hayırlı ve güzel çalışmalara gireceğine, sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, çok hayırlı bir kısmet ile biraraya gelineceğine ve daha sonra tüm hazırlıklar yapıldıktan sBazende hayatına ait kararları tek başına verecek olmak, kimseye danışmadan iş girişimlerinde bulunmak, ayakta durabilecek kadar güçlenmek ve daha önce alınan yardımları bir bir geri ödemek demektir.
# Rüyada uçurumdan yuvarlanan araba görmek üzgünseniz sevineceğinize, korku içindeyseniz esenliğe çıkacağınıza, hastaysanız iyileşeceğinize, borçluysanız borcunuzun ödeneceğine ve tutsaksanız özgürlüğünüze kavuşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de uzun ömürlü olmak ve zenginlik olarak yorumlanır.
# Rüyada uçurumdan yuvarlanan araba görmek çok hırslı olduğunu, artık hırsını dizginlemesi gerektiğini işaret eder.
# Büyük Rüya Tabircisi Muhammed Bin Hamşâdnin tabirinde dini vecibeleri yerine getirmeye başlamaya, tehlikeden uzaklaşmaya, kazadan ve beladan uzak olmaya işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here