Rüyada uçurumdan yuvarlanan araba görmek

20
0
PAYLAŞ

Rüyada uçurumdan yuvarlanan araba görmek

Rüyada uçurumdan yuvarlanan araba görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçurumdan yuvarlanan araba görmek içmeyi seven, sert yüzlü ve şen huylu, hayırı az, şerri çok bir kişiye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de mutluluk ve nimete işarettir.
# Saniyen kadınlar için izzet ve makama, erkekler için mal artışına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise her an zengin olabileceğinize işarettir.
# Ünlü alim İbn Hazm rüyayı gören kişi için salih kardeşlere, ahlâkı güzel evlada, faydalı ilme, temiz ve helâl mala delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanların itaat edeceği büyük bir şahsiyet olacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 73 ( yetmişüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünya hayatında asıl zararda olanlar, ölümden ibret almayanlar ve ölümden sonrası için hazırlık yapmayanlardır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here