Rüyada uçurumlu yol görmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada uçurumlu yol görmek

Rüyada uçurumlu yol görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçurumlu yol görmek nüfuz sahibi bir kadın hakkında haber işiteceğinize ve o kadınla dost olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de insanlardan hile yoluyla elde edilen mala işarettir.
# Saniyen izzet ve makama işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise iyilik ve mutluluğa, çirkin yanak ise üzüntü, sıkıntı ve hastalığa işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Seyyid Süleymanın tabirinde ; hayır işleri üzerine olmaya, yapılan vasiyeti tutmaya ve adakları yerine getirmeye delâlet eder. Bazı kere de düşmanla karşılaşmaya ve açıktan açığa tekbir getirmeye delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanlar arasında saygınlığınızın artacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 310 ( üçyüzon )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. Abbas r.a. demiştir ki:“İyilik ancak üç özellikle tamam olur; İyilik yapmakta acele etmek, yaptığını gözünde küçük görmek ve halktan gizlemek.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here