Rüyada uçuşan perde görmek

Rüyada uçuşan perde görmek

Rüyada uçuşan perde görmek halk tarafından övüleceğinize işarettir. Saniyen kıtlık, yokluk ve şiddetlere delâlet eder.Bazende müspet sonuçlar almaya alamettir.
# Rüyada uçuşan perde görmek söz sahibi birinin malınıza el koyacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de her şeyde yaşanacak verime işaret eder ve rüyayı gören kişinin hayatına gelecek bolluğa, zenginliğe yorulur.
# Rüyada uçuşan perde görmek söz sahibi birinden yana makam elde edeceğinize, ama dinî inancınızın zayıflayacağına tâbir olunur.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ebû Süleymân İbni Zibr Rebeînin tabirinde kavgacı tavırlardan uzak, karşı tarafın fikirlerine önem veren ve onları dinleyen biri olunacağına, bu pozitif gelişimin kişinin özel hayatında olduğu kadar, iş hayatında da takdir ve mutlulukla kabul göreceğini işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here