Rüyada uçuşan toz görmek

Rüyada uçuşan toz görmek

Rüyada uçuşan toz görmek inancınızın bozulacağına işarettir. Saniyen sizin için hayırlı olmayacak bir işe girişeceğinize, kısa zaman içinde bir iş seyahati yapacağınıza, elinizden çıkacak bir miktar mal veya paraya, yaşayacağınız ufak çaplı sıkıntılara ya da seyahate çıktığınızda yarıda bırakıp dönmek zorunda kalmanıza da yorumlanır.Bazende kişinin biraz olsun rahatlayacağını, üst üste gelen sıkıntılardan, kötü haberlerden bunalmış olduğu için daha iyi hissetmek adına eğlenceli ortamlara gireceğini, arkadaşlarının kendisine güzel sürprizler hazırlayacağını, eş ile beraber çıkılacak romantik bir tatili işaret eder.
# Rüyada uçuşan toz görmek harap olmuş olduğunu görmek, keder ve üzüntüye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sıhhat ve afiyete, dünya ve ahiret saadetine delâlet eder.
# Rüyada uçuşan toz görmek hapse işarettir.
# Ünlü Filozof Abdülvehhâb Bin Ali İbn-İ Sükeynenin tabirinde işlerdeki bereketin artması anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here