Rüyada uçuşan toz görmek

17
0
PAYLAŞ

Rüyada uçuşan toz görmek

Rüyada uçuşan toz görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçuşan toz görmek bir kız çocuğunuzun olacağına veya sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de büyük ve saygın kadına işarettir.
# Saniyen zengin ve hayır yapmakla meşhur ve fikirleri düzgün olmayan bir kadına delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise gizli bir olayı ortaya çıkaracağınıza yorumlanır.
# Ünlü düşünür Halil ibn Ahmed el-Ferahidi tabirinde kadınlara yönelik bir yargıda bulunacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanların evlerini emanet ettikleri ve mirasları paylaştıran söz sahibi kimseye işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 590 ( beşyüzdoksan )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1830 – Fâtıma Bintu'l-Hüseyin İbni Ali, büyükannesi Fâtımatu'l-Kübrâ radıyallâhu anhâ'dan naklen anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm mescide girdiği zaman Muhammed aleyhissalatu vesselam'e salât (dua) okur, sonra da: "Rabbim! Günahımı affet, rahmet kapılarını bana aç" derdi, Çıkarken de yine Muhammed aleyhissalâtu vesselâm'e salât okur, sonra da: "Rabbim! Günahımı affet, lütuf kapılarını benim için aç" derdi.Tirmizi, Salât 234, (314).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here