Rüyada ucuz yüzük görmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada ucuz yüzük görmek

Rüyada ucuz yüzük görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ucuz yüzük görmek evlilik amacıyla bir kadınla buluşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de incineceğinize ve çile çekeceğinize işarettir.
# Saniyen işlerin durgunluğuna ve çetinleşmesine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise eşinizin gizli bir işle meşgul olduğuna işarettir.
# Ünlü alim Ali bin İsa rüyayı gören kişi için vefalı bir dost bulacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için parlak bir geleceğiniz olacağına işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 312 ( üçyüzoniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Çıplak olarak doğduk. Çıplak olarak (kefenle birlikte) toprağa gireceğiz.Dünyayı sahiplenmeye kalkışan mal mülk düşkünü akıldan yoksun gafillere önemle duyurulur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here