Rüyada ud görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada ud görmek

Rüyada ud görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ud görmek ümitleneceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sahip olduğunuz akik miktarınca mal elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen geleceğinizin güzel, hareketli ve gurur verici olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise serptiğiniz toprak miktarınca gelir elde edeceğinize ve para biriktireceğinize işarettir.
# Ünlü alim İstahri rüyayı gören kişi için savaş ve husumetten kurtulacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kötü bir şeyle karşılaşacağınıza delâlettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 792 ( yediyüzdoksaniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İki haslet vardır ki, kalbe sıkıntı verir: Çok konuşmak, çok yemek.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here