Rüyada ufak deprem görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada ufak deprem görmek

Rüyada ufak deprem görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ufak deprem görmek büyük bir tehlikeyle karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yoksul çocuğa işarettir.
# Saniyen bütün sıkıntılardan kurtulmaya, sürür ve feraha delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise gördüğünüz yakutlar kadar mal elde edeceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi İmam Nablusinin yorumunda ; size bir elbise hediye edileceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için eşinizi boşayacağınıza veya çocuğunuzun öleceğine işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 612 ( altıyüzoniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kötü huyluluğun işareti, kötü ahlakından ötürü insanların hiçbir zahmetine katlanmamaktır. Sufilerden birine güzel ahlaktan soruldu, şöyle dedi: “İnsanlara eziyetten el çekmek ve onların eziyetlerine katlanmaktır.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here