Rüyada ufak deprem görmek

Rüyada ufak deprem görmek

Rüyada ufak deprem görmek  bir savaşta şehit olacağınıza işarettir.Saniyen rüyayı gören kişinin, kendisini zor duruma sokan ve çok büyük sıkıntı veren şeylerden kısa bir zaman içinde çok gayret göstererek kurtulacağına, bu sayede kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, sevdiği kişiler ile hayatında unutamayacağı şeyler yaşayacağına Bazende rüyayı gören kişinin çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağı anlamına gelir.
# Rüyada ufak deprem görmek izzet ve kerametle tabir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de dönüm noktası haline gelecek bir karar alınacağını, kişinin işe güce ara vererek ailesiyle beraber sayfiye yerine yerleşeceğini ve huzurlu bir hayatın başlangıcını yapacağını ifade eder.
# Rüyada ufak deprem görmek arzu ve murada ermeye delâlet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Muhaşşî Sinân Efendinin tabirinde rüyayı gören kişi için ferahlık verecek, içini rahatlatacak, onu korkularından, kötü ve olumsuz düşüncelerinden, huzursuz, mutsuz ve hasta olmasına neden olan tüm duygularından arındıracak hayırlı kapıların açılacağına işaret eder ve rüya sahibinin iyiliklerle karşılaşacağı anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here