Rüyada ufalanmış peynir görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada ufalanmış peynir görmek

Rüyada ufalanmış peynir görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ufalanmış peynir görmek işinizin mutlulukla sonuçlanacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dünyada saygınlık elde ede-ceğinize, ahirette ise azaptan kurtulacağınıza işarettir.
# Saniyen ecelinizin yaklaştığına ve akıbetinizin hayırlı olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise uzun süre görmediğiniz bir arkadaşınızı göreceğinize ve sevineceğinize işarettir.
# Ünlü alim Abdullah bin Ahmed el-Baytar rüyayı gören kişi için aklınızı yitireceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için adınızın hayırla anılacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 478 ( dörtyüzyetmişsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Deylemî ‘nin naklettiğine göre denilmiştir ki:Cenabı- Hak Hz. Âdem (a.s)’a 1000 meslek öğretmiş, sonra şöyle buyurmuştur:“Ey Âdem, çocuklarına ve zürriyetine de ki: Eğer dünyalık bir şey istiyorlarsa bu mesleklerle elde etmeye çalışsınlar. Dini kullanarak dünyalık sağlama yoluna gitmesinler. Çünkü din sadece bana aittir. Din karşılığında dünyalık talep eden kimseye yazıklar olsun.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here