Rüyada üfürükçü hoca görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada üfürükçü hoca görmek

Rüyada üfürükçü hoca görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üfürükçü hoca görmek çok iyi tanıdığınızı sandığınız birinin gerçek yüzünü göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de saygı duyduğunuz bir yakınınızdan veya dostunuzdan uzaklaşacağınıza işarettir.
# Saniyen rızkınızın azalacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hastalanacağınıza, aynı ilacın etkisini gösterdiğini görmek ise, dini inancınızın güzel olduğuna işarettir.
# Ünlü alim Cabir Bin Eflah rüyayı gören kişi için arazi sahibinin geçim konusunda rahatlığa çıkacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kendinize ve insanlara faydalı olacak şeyler yapacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 794 ( yediyüzdoksandört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Eğer bir müminin kalbini kırarsan Hakk’a eylediğin secde değildir.Yunus Emre (k.s)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here