Rüyada uğurlu taş görmek

Rüyada uğurlu taş görmek

Rüyada uğurlu taş görmek akraba ve dostlarla bir arada olmaya işarettir. Saniyen neşe dolu kalabalıklara, haneye gelecek ve kişiyi sevince boğacak dostlara yorumlanır.Bazende hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin belki de hayatının en bereketli, en verimli ve en mutlu döneminin yaşanacağı anlamına gelir.
# Rüyada uğurlu taş görmek zengin olacağınıza ve soyunuzun da bu zenginlikten faydalanacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yağmura ve pahalılıktan sonra ucuzluğa delâlet eder.
# Rüyada uğurlu taş görmek şu şekilde tabir olunur: a) Zayıf ve hırslı kavim , b) Asker ve ordu , c) Aile , d) Uzun ömür , e) Ucuzluk , f) Bolluk ve rızık…
# Ünlü Alim Nûh Bin Mustafanin tabirinde sıkıntıda olan kişi için düze çıkmaya, hasta olan kişi için sağlığına kavuşmaya, ayrı düşmüş olanlar için kavuşmaya, darlık ve yokluk çekenler için bolluğa kavuşmaya işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here