Rüyada uhud savaşı görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada uhud savaşı görmek

Rüyada uhud savaşı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uhud savaşı görmek geçiminizin iyi olacağına ve çok sayıda çocuk sahibi olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de insanların başına geçip âmir olacak bir çocuk doğurmasına ve senenin ucuzluk ve bolluğuna ve hayırların çokluğuna delâlet eder.
# Saniyen halk tarafından zarar göreceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise her şeyden yararlanıp menfaat elde etmeye işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn-i Hurdazbih görülen rüya üzüntü, keder ve sıkıntıya delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için belirtilen özellikteki birini alt edeceğinize işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 66 ( altmışaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Abdullah Bin Ömer şöyle buyuruyor: “Geceleri hep kâim olsam, gündüzleri oruçla geçirsem ve bütün malımı da Allah yolunda infak etsem de Allah’a itaat eden bir mü’mini sevmeden ölsem vallahi bu yaptıklarımın bana bir faydası olmaz.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here