Rüyada ülke ismi duymak

62
0
PAYLAŞ

Rüyada ülke ismi duymak

Rüyada ülke ismi duymak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ülke ismi duymak şu şekilde tabir olunur: a) Velayet , b) Başkanlık , c) Mülk , d) Hüküm , e) Nimet… Bazı rüya yorumcularına göre de dini de dünyası da olmayan inançsız ve fakir kimseye işarettir.
# Saniyen erdem ve diyanet sahibi biri olduğunuza ve ahiret sevabı elde edeceğinize delalettir. Bazı rüya tabirlerinde ise iyi ve şerefli bir hanımla evlenmeye delâlet eder.
# Ünlü filozof Kindi yorumunda  birtakım hatalarınızdan dolayı zor günler geçireceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o uzvunuzun sağlıklı olmadığına işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 202 ( ikiyüziki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6657 – Abdullah İbnu Mes'ud radıyallahu anh anlatıyor: “Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Faiz yetmiş üç kapı (çeşit) dir.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here