Rüyada ülke kurmak

20
0
PAYLAŞ

Rüyada ülke kurmak

Rüyada ülke kurmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ülke kurmak üzüntüden yana güvende olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zahmet ve sıkıntıya işarettir.
# Saniyen  akrabalarınıza zulmedeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çok istediği bir işin gerçekleşmeyeceğine işarettir.
# Ünlü alim El-Cahiz rüyayı gören kişi için dört vech ile tâbir olunur: a) Devlet reisi , b) Kadri yüce bir zat , c) İmam , d) Müezzin. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dört veçhe ile tabir olunur: a) İşin neticesi , b) Adalet , c) Velayet , d) Ezan.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 883 ( sekizyüzseksenüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hadiseler karşısında ne kadar çok tedbir alırsan al, aldığın tedbirden ziyade hayrı ve şerri yaratan Rabbine güvenmelisin.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here