Rüyada ülke kurmak

Rüyada ülke kurmak

Rüyada ülke kurmak gördüğünüz yakutlar kadar mal elde edeceğinize işarettir. Saniyen mal ve kazanca delâlet eder.Bazende dünya hayatında o kimse ile çokça vakit geçireceğinize vey o kişiyle aranızda geçecek bazı olaylara işarettir.
# Rüyada ülke kurmak malda zarar ile tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin hayırlı ve güzel işler içine gireceğine, maneviyata yöneleceğine, kısa sürede tüm arzu ve isteklerini gerçekleştireceğine işarettir.
# Rüyada ülke kurmak pişman olacağınız bir işle uğraşacağınıza işarettir.
# Ünlü Alim Âbid Çelebinin tabirinde rüya sahibinin hayatının kusursuz ve mükemmel geçeceğine,her arzusunun yerine geleceğine, bankada önemli oranda parasının, birden fazla evinin ve arabasının ayrıca kendisine bolluk, bereket, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına yorulur.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here