Rüyada ülkede savaş çıkması

Rüyada ülkede savaş çıkması

Rüyada ülkede savaş çıkması isteklerinizin gerçekleşmesi yorumlanır. Saniyen rüyayı gören kişinin hatalarını düzeltmesini, kendisini geliştirmesini, içinde bulunduğu zor durumlardan kurtulmasını ve kendi ayakları üzerinde durmasını sağlayacak çok hayırlı, güleryüzlü, anlayışlı ve güzel bir kadına delalet eder.Bazende rahatı kaçan veya kısa zaman önce bir mutsuzluk yaşamış kişilerin bir anda rahatlayacaklarına, kendilerini daha iyi hissedeceklerine ve sağlıklarına daha çok ehemmiyet göstererek eski zinde günlerine kavuşacaklarına alamet eder.
# Rüyada ülkede savaş çıkması şerefe, izzete, ilme ve hayırla yadedilmeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çok uzun bir yolculuğa çıkacak demektir.
# Rüyada ülkede savaş çıkması rızık ve nimete de işarettir.
# Ünlü Filozof Ali Müttekî El-Hindînin tabirinde kapıdan kovulsa bacadan, bacadan kovulsa pencereden girecek bir kişiye işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here