Rüyada ülkede savaş çıkması

16
0
PAYLAŞ

Rüyada ülkede savaş çıkması

Rüyada ülkede savaş çıkması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ülkede savaş çıkması rızkınızın bollaşacağına ve geçiminizin rahat olacağına yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de sıkıntı yaşamayacağınıza ve aldığınız kırbaç darbeleri miktarınca para kazanacağınıza işarettir.
# Saniyen düşmanınıza veya kötü bir kadına işinizin düşeceğine ve bu yüzden sıkıntı çekeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hükümet tarafından malınıza veya bulduğunuz bir defineye el konulacağına veya alimseniz, öğrendiğiniz tüm ilimleri unutacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi El-Dimeşkî rüyayı gören kişi için hüzün ve sıkıntıdan kurtulmaya, düşman üzerine galip gelmeye ve bol rızka delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için pis şeyleriyle mağrur olmaya işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 361 ( üçyüzaltmışbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kibarlık asaletin, nezaketsizlik ise bayağılığın, cahilliğin işaretidir.Kibarlık insanlara, kabalık ise hayvanlara yakışır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here