Rüyada ulu çam ağacı görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada ulu çam ağacı görmek

Rüyada ulu çam ağacı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ulu çam ağacı görmek başarıya ulaşacağınıza ve murada ereceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yalan haber işitmeye delâlet eder.
# Saniyen dokuz türlü tâbir edilir: a) Kuvvet , b) Zafer , c) Sefer , d) Velayet , e) Zevce , f) Evlat , g) Emn ve eman , h) Güçsüzlük , i) Riyaset. Bazı rüya tabirlerinde ise gördüğünüz yükseklik miktarınca malınızın azalacağına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Belâzürî rüyayı gören kişi için şu şekilde tabir olunur: a) Rahmet , b) Nimet , c) İzzet , d) Ulûvv-i Kadr , e) Devlet , f) Zafer , g) Saadet ve riyaset , h) İslamda kuvvet , i) Dünya ve ahirette hayır ve rahat… Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ecelinizin yaklaştığına işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 299 ( ikiyüzdoksandokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir insanda iyilik, fazilet, merhamet yok ise o kimse de insanlığın alameti de (belirtileri de) yok demektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here