Rüyada uluk kavun görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada uluk kavun görmek

Rüyada uluk kavun görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uluk kavun görmek düşmanınızın planlarını etkisiz hale getireceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zevceye, çocuğa ve kendisine tohum ekilen tarlaya işarettir.
# Saniyen mal ve servet arzusu içinde olduğunuza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise eğlenceye düşkün kötü eşlere işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hemdani görülen rüya yapacağınız işlerde temkinli olmanız gerektiğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zor günler geçirecek ve bu zorluklar sizi çok üzecek demektir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 444 ( dörtyüzkırkdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kötü kimseler olsalar bile, cömertler için herkesin kalbinde bir sevgi vardır. İyi olsalar bile, cimrilere karşı herkesin kalbinde yalnızca nefret vardır.Yahya bin Muaz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here