Rüyada uluk kavun görmek

Rüyada uluk kavun görmek

Rüyada uluk kavun görmek hile yoluyla mal biriktireceğinize işarettir. Saniyen imanda kemâle, rahmet ve nimete, günahların mağfiretine delâlet eder.Bazende iş hayatında ve aile hayatında yaşanacak güzel ve hayırlı olayların birbirini takip edeceğine ve çok mutluluk verici durumlar ile karşılaşılacağına delalet edilir.
# Rüyada uluk kavun görmek söz sahibi birinden yana makam elde edeceğinize, ama dinî inancınızın zayıflayacağına tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de başına türlü melanetlerin ve musibetlerin geleceğine, işlerinin bozulacağına, ekmeğinin ve gelirinin kesileceğine rivayet edilir.
# Rüyada uluk kavun görmek rızkınızın daralacağına işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Derviş Ahmed Semerkandînin tabirinde ayrıca bu ilerlemeleri kaydederken etrafınızda oluşturduğunuz imajı da temsil eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here