Rüyada ümit beseni görmek

17
0
PAYLAŞ

Rüyada ümit beseni görmek

Rüyada ümit beseni görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ümit beseni görmek uzaklarda yaşayan dostlardan haber verir işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de inancınızın iyi olacağına işarettir.
# Saniyen  bulunduğunuz bölgede kıtlık ve açlık olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dünyevi süslere aldanacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Abdulmelik el-Esmaî rüyayı gören kişi için arzu ettiğiniz şeyleri zahmetle elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çocuklarınızın gezginci olacaklarına işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 817 ( sekizyüzonyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Tedbir al, ama tedbirden ziyade Allah’a güven.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here