Rüyada ümit beseni görmek

Rüyada ümit beseni görmek

Rüyada ümit beseni görmek akrabalarınıza büyüklük etme hevesinizin olduğuna, ancak kimsenin size itaat etmeyeceğine işarettir. Saniyen iş yaşamında başarı demektir.Bazende bekarlar için kendilerine sadakatte kusur etmeyecek, hem saygılı, hem de görgülü, asil ruhlu bir eşe sahip olma mutluluğunu yaşayacaklarını ve gönüllerinden geçtiği gibi, aşk dolu bir hayat süreceklerini bildirir.
# Rüyada ümit beseni görmek üzüntü ve sıkıntı yaşayacağınıza veya eşinizin vefat edeceğine veyahut da malınızın elinizden çıkacağına ve bu yüzden tövbe etmeniz ve sadaka vermeniz gerektiğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin psikolojik olarak içine attığı bir korkusunun gerçek olması anlamına gelir.
# Rüyada ümit beseni görmek söz sahibi biri vasıtasıyla makam elde edeceğinize, ancak başkalarına zulmedeceğinize işarettir.
# Ünlü Alim İbn-İ Küheylnin tabirinde rüyayı gören kişinin rahata ereceğine, kendisini hafiflemiş, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedeceğine, hayatının düzeleceğine, işlerinin iyi yönde ilerleme göstereceğine ve isteklerinin de gerçekleşeceğine tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here