Rüyada ümit isimli birini görmek

67
0
PAYLAŞ

Rüyada ümit isimli birini görmek

Rüyada ümit isimli birini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ümit isimli birini görmek izzet ve hayra şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de bir müddet sonra bir yakınınızın hastalanmasına ya da ölmesine yorumlanır.
# Saniyen fazla sıkıntılara, yaramazlıklara ve meşakkate düşmeye sonra da onlardan kurtulmaya delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise gönül ferahlığına delâlet eder.
# Büyük rüya tabircisi Ahmed en-Nihâvendî rüyayı gören kişi için zengin biriyseniz malınızın bollaşacağına ve birtakım amellerden dolayı tövbe etmeniz gerektiğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şahadete, cennet köşklerine girmeyi gerektiren güzel amel ve hareketlerde bulunmaya delâlet eder.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 729 ( yediyüzyirmidokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bayezid-i Bistami devamlı; "Allah!.. Allah!.." derdi. Vefâtı ânında da yine; "Allah!.. Allah!.." diyordu. Bir ara şöyle duâ etti: "Yâ Rabbî! Senin için yaptığım bütün ibâdet, tâat ve zikirleri hep gaflet ile yaptım. Şimdi can veriyorum. Gaflet hâli devam ediyor. Allah'ım! Bana huzur ve zikir hâlini ihsan eyle." Bundan sonra, zikir ve huzûr hâli içinde rûhunu teslim etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here