Rüyada ümit ismini duymak

17
0
PAYLAŞ

Rüyada ümit ismini duymak

Rüyada ümit ismini duymak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ümit ismini duymak iyi bir dönem geçireceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de eşinizin sizden rencide olacağına ve bu sıkıntıdan bir daha kurtulamayacağınıza işarettir.
# Saniyen eşinizin cömert ve hayırsever biri olduğuna işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise parlak bir geleceğiniz olacağına işarettir.
# Ünlü alim Ebu Said Gardezî rüyayı gören kişi için bir iş neticesinde tanık olarak çağrılacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üç veçhe ile tabir olunur: a) Kuvvetli düşman , b) Düşmandan elde edilen mal , c) Sultandan veya onun adamlarından korku…
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 255 ( ikiyüzellibeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Har sabah iki melek; “Allah’ım cimrinin malını tezden elinden al, cömertin malını da arttır.” Diye dua ederler.Ka’b’ul – Ahbar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here