Rüyada ümmühan ismi

28
0
PAYLAŞ

Rüyada ümmühan ismi

Rüyada ümmühan ismi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ümmühan ismi bir başkanlık makamına oturacağınıza şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de gelire işarettir.
# Saniyen helal rızka veya helal kazanca işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise eski bir dostla görüşeceğinize ve büyük bir menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Necibüddin Semerkandi görülen rüya  bir namertlik sonucu düşmanlara yenik düşeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için gereksiz harcamalarda bulunacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 739 ( yediyüzotuzdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kötü halini değiştirirsen iyi olursun.Abdulkadir Geylani k.s.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here