Rüyada umre gideceğini görmek

16
0
PAYLAŞ

Rüyada umre gideceğini görmek

Rüyada umre gideceğini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada umre gideceğini görmek nifak yoluyla haram mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de o bölgede bolluk olacağına işarettir.
# Saniyen Allahın size evlat ve mal nasip etmesi anlamına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise oturduğunuz evi değiştireceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür Nureddin Batrucî tabirinde sıcak havada kar görmek ise üzüntü, sıkıntı ve kıtlık demektir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için korku ve şiddetten emin olmaya, halkın büyüklerine yaklaşmaya, şanın yüceliğine işaret eder.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 217 ( ikiyüzonyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Haksızlığa baş kaldırmayanlar, onlardan gelecek her kötülüğe katlanmalıdırlar.Hz. Ali r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here