Rüyada umre için hazırlanmak

14
0
PAYLAŞ

Rüyada umre için hazırlanmak

Rüyada umre için hazırlanmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada umre için hazırlanmak bekar kişiler için evlenmeyi düşündükleri kimselerin bazı yanlışlarına şahit olmak sevdikleri kişiyi uyarmak ve DOĞRU yola getirmek için elinden geleni yapmak demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de üç vech ile tâbir olunur: a) Toplu mal , b) Saliha zevce , c) Mamur memleket.
# Saniyen iyi şeylerle meşgul olduğunuza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sahip olduğunuz makamı kaybedeceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür Halil ibn Ahmed el-Ferahidi tabirinde yukarıdakinin aksine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çevrenizdeki insanlardan memnun olduğunuza sıkıntıdan uzak olduğunuza delalettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 814 ( sekizyüzondört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah her şeye layık olduğu şeyi vermiştir. Kedinin eğer kanadı olsaydı, dünyadan serçe neslini kaldırırdı. Öküzdeki iki boynuz eğer eşekte olsa idi, kimseyi yanına sokmazdı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here