Rüyada umre veya hacca gitmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada umre veya hacca gitmek

Rüyada umre veya hacca gitmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada umre veya hacca gitmek üzüntü ve sıkıntınızın daha az olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de üzüntü keder ve sıkıntıdan kurtuluşa delâlet eder.
# Saniyen her türlü düşman demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise birine borç vereceğinize ve ona acı söz söyleyeceğinize işarettir.
# Ünlü alim Sind bin Ali rüyayı gören kişi için boş sözlere işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için birinin güvenini kazanacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 629 ( altıyüzyirmidokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Görmediği şeyleri inkâr etmek, köre bile yakışmazken, gözü görenlere hiç yakışır mı? “Görmediğime inanmam” deyip Allah’ı inkâr eden ateistlere bir cevaptır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here