Rüyada umre yolculuğuna çıkmak

Rüyada umre yolculuğuna çıkmak

Rüyada umre yolculuğuna çıkmak hem kendinizin hem de başkalarının sizin ilminizden hayır göreceğine işarettir. Saniyen rüya sahibinin, çok şansız biri olmasından dolayı çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçirdiğine, bu yüzden uzun zamandan beri huzursuzluk yaşadığına, bu durumdan kurtulmak için bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, yorulduğu ve sıkıldığı zamanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık ile uğraşmak zorunda kalacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göBazende açılacak yeni bir kazanç kapısının ve bu işten kazanılacak hayırlı paraların ifadesidir.
# Rüyada umre yolculuğuna çıkmak izzet, şan ve şerefe işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mutluluğun ve zenginliğin belirtisidir.
# Rüyada umre yolculuğuna çıkmak temiz ve pâk bir zevceye işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ebû Şâme Makdisînin tabirinde ağırlık, hastalık, sıkıntı ve sorun anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here