Rüyada umre yolculuğuna çıkmak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada umre yolculuğuna çıkmak

Rüyada umre yolculuğuna çıkmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada umre yolculuğuna çıkmak kapalı işlerin önünü açan ve düşmana galip gelen kimseye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de evleneceğinize ve eğer evliyseniz bir kız çocuğunuz olacağına işarettir.
# Saniyen eşinizle iyi anlaştığınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise erkek çocuğunuz olacağına ve üzüntülerden kurtulacağınıza işarettir.
# Ünlü alim Zünnûn-ı Mısrî rüyayı gören kişi için ömrün bittiğine ve ölüme delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yapacağı bir is için verilecek zamana işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 892 ( sekizyüzdoksaniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1757 – Ebû Hüreyre Hazretleri radıyallâhu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Allah Teâla Hazretleri kendisinden istemeyene gadap eder."Tirmizî, Daavât 3, (3370); İbnu Mâce, Dua 1, (3827).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here