Rüyada umrede olduğunu görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada umrede olduğunu görmek

Rüyada umrede olduğunu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada umrede olduğunu görmek üzerinizdeki sıkıntının bertaraf olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yedi vech ile tâbir olunur: a) Zevce , b) Hizmetkâr , c) Hizmetçi kadın , d) Kuvvet , e) Menfaat , f) Mal , g) Yolculuk.
# Saniyen  akan kan miktarınca haram mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zor ve çetin bir işten sonra feraha ve selâmete ermeye işarettir.
# Ünlü düşünür İbn-i Şeddad tabirinde eşinizi boşayacağınıza veya çocuğunuzun öleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o bölgeye şiddetli yağmur yağacağına işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 173 ( yüzyetmişüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3575 – Ebu Dâvud’tan rivayette: "…Başını meshetti, başın öne gelen kısmını da, arkaya gelen kısmını da, şakaklarını da, kulaklarını da birer birer meshetti.''Ebu Dâvud, Tahâret 50, (129).Bir diğer rivâyette: "Elinde arta kalan su ile başını meshetti '' denmiştir.Ebu Dâvud, Tahâret 50, (130).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here