Rüyada umreye gideceğini duymak

Rüyada umreye gideceğini duymak

Rüyada umreye gideceğini duymak başınıza çok büyük belalar geleceğine işaret eder. çok kötü bir rüyadır. Saniyen yakın bir zaman içerisinde çok sayıda başarı kazanacağınızı göstermektedir.Bazende bu burcun ayında doğan kişiye tabir edilir.
# Rüyada umreye gideceğini duymak ticaret ve kazanca, günah ve hatalardan kaçınmaya, güzel, zengin ve ahlâkı düzgün bir kadına delâlet eder. Bazı kere de, feyz ü berekete, refah ve servete delâlet eder… Bazı rüya yorumcularına göre de gam ve hüzüne işarettir.
# Rüyada umreye gideceğini duymak şiddetli keder ve hastalığa delâlet eder.
# Ünlü Düşünür Muhyiddîn Muhammed Bin Hasen Samsûnînin tabirinde hayat içerisinde çok sıkıntılı ve zor durumlara düşüleceğine, işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine ancak bu işlerin herhangi bir şekilde sekteye uğrayacağına, uzun zamandan beri yaşanmamış olan zararlarla karşılaşılacağına ve kimseden destek alınamadığı için büyük bir çıkmaza girileceğine rivayet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here