Rüyada umreye gideceğini duymak

54
0
PAYLAŞ

Rüyada umreye gideceğini duymak

Rüyada umreye gideceğini duymak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada umreye gideceğini duymak ürkütücü bir durumla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de uyumsuz ve kaba bir kadınla evleneceğinize ve ondan zarar göreceğinize işarettir.
# Saniyen casusluğa işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise üzgünseniz sevineceğinize ve karamsarsanız bu sıfattan kurtulacağınıza yorumlanır.
# Ünlü filozof Abdurrahman es-Sufî yorumunda  bulunduğunuz bölgede fitne çıkacağına, bir sıkıntı yaşayacağınıza ve Allahın gazabına uğramamak için tövbe etmeniz gerektiğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için muhtemelen bir hırsızlık olayıyla karşılaşabileceğinize ve bu yüz-den dikkat etmeniz gerektiğine işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 684 ( altıyüzseksendört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Herkesin dünyadan dert yanmasının en önemli sebebi insanoğlunun sadece ahirette bulunabilecek huzur ve saadeti dünyada aramasından kaynaklanmaktadır.Bir insan kavak ağaçlarının bahçesinde yüz sene dolaşsa, bir tane dahi hindistan cevizi bulamaz. Çünkü onun mekânı başka diyardadır.Cenab-ı Hak, insanlara peygamberler (a.s) ve kitaplar göndererek gerçek mutluluğun ahirette ve cennette olduğunu ve oraya kavuşmanın yollarını beyan buyurmuştur.Bu yoldan gitmeyen ve dünyanın bir sınama yeri ya da öğrenme mekânı olduğunu anlamayan kimseler, gayrimeşru lezzet ve zevklerle kendilerini avutup tatmin etmeye çalışmakta, böylece hem dünyada divane olup hem de ahirette ebedi saadeti kaybetmektedirler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here