Rüyada umreye gideceğini söylemek

Rüyada umreye gideceğini söylemek

Rüyada umreye gideceğini söylemek çok yakında sevdiği biriyle karşılaşır demektir. Saniyen ferah, sevinç ve üzüntülerin de menşeidir.Bazende rüya sahibinin deyim yerindeyse önünü göremeyeceği için iş yapmak, ev değiştirmek, eşya satın almak ve benzeri değişiklikler yapmaya cesaret edemeyeceğine bir süre sabit halde durmak zorunda kalacağına yorulur.
# Rüyada umreye gideceğini söylemek makam, izzet ve kuvvete erişmelerine delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de tadına ve biçimine göre açıklanmaktadır.
# Rüyada umreye gideceğini söylemek iç yüzün selametine ve iyi haline işarettir.
# Ünlü Filozof Taşköprülü Mustafa Bin Halîlnin tabirinde rüyayı gören kişinin herkese çok sempatik gelecek ve hoş görünecek işler yapacağına bu sayede saygınlık ve sevgi kazanacağına, toplumda yükseleceğine ve kabul göreceğine işaret eder ve rüya sahibi kendisini ispat edecek adımlar atacak demektir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here