Rüyada umreye gitmek istemek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada umreye gitmek istemek

Rüyada umreye gitmek istemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada umreye gitmek istemek hak yoluna döneceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de eğlenceye düşkün kötü eşlere işarettir.
# Saniyen bir tedirginlik yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dünya malına aldanacağınıza ve ahiretten gafil olacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi El-Dimeşkî rüyayı gören kişi için şöyle de tabir etmişlerdir: a) Zevce için cefa , b) Evlat , c) Düşmanlık , d) Hırsızlık , e) Zina ve vefasızlık , f) Koğuculuk , g) Feryat ve figan… Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için güç işlerin üstesinden gelerek emellerinize kavuşacaksınız delalettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 195 ( yüzdoksanbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Tabiinin büyüklerinden Zeyd bin Eslem rivayet ediyor:“Bir defasında Halife Hz. Ömer (r.a) su istedi. Kendine bal şerbeti ikram ettiler. Hz. Ömer (r.a):"Bu ikramınız çok güzel, ama ben, ahirette bunların aslına, gerçeğine kavuşmak için, dünyada bu lezzetleri, terk ettim" diye buyurmuştur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here