Rüyada umreye gitmeye çalışmak

Rüyada umreye gitmeye çalışmak

Rüyada umreye gitmeye çalışmak makam sahibi azize bir kadına şeklinde yorulur. Saniyen emellerine ulaşacağına yorumlanır.Bazende Müslümanlık dinine hizmet etmeye, kutsal kitaba, alın teri ile kazanılmış lokma yemeye ve bolluğa işaret eder.
# Rüyada umreye gitmeye çalışmak nifak ehli biriyle oturup-kalkacağınıza ve yalan konuşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin yapacağı işlerde ve ortaya koyacağı projelerde çok başarılı olacağına ve yöneticileri tarafından çalışmalarının beğenilmesi sonucu, yüksek bir mevkiye getirileceğine ve bu yüzden daha önce arkadaşlık etmiş olsun ya da olmasın birçok kişi tarafından kıskanılacağına ve nazar ve dedikoduya maruz kalacağına delalet edilir.
# Rüyada umreye gitmeye çalışmak üzüntü, sıkıntı ve azaba işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi İbn-İ SemÛn Muhammed Bin Ahmednin tabirinde iş hayatına kendisini fazlaca kaptıran rüya sahibinin etrafında olup bitenden çok geç haberdar olacağına ve bazı problemleri çözmek için geç kalacağına da yorumlanır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here