Rüyada umreye gitmeye çalışmak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada umreye gitmeye çalışmak

Rüyada umreye gitmeye çalışmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada umreye gitmeye çalışmak çok güzel ve karlı bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de ömrünüzün uzun, rızkınızın bol olacağına işarettir.
# Saniyen  bölgede çıkacak hastalıklara ve ilahi azaba işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise geçiminizin kötüye gideceğine işarettir.
# Ünlü düşünür Halil ibn Ahmed el-Ferahidi tabirinde bir kız çocuğunuz olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sağlık durumunuzun iyi olduğuna veya olacağına işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 740 ( yediyüzkırk )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Derler ki, “Ramazan, onbir ayın sultanıdır.” Onbir ay bir araya gelse bir Ramazan etmezmiş. Deriz ki, içlerinde senin olmadığın onbirlerce ay, onbinlerce sene, onbinlerce asır peşpeşe dizilse de, sen gönüllerimizde daima birincisin Ramazan.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here