Rüyada umreye niyet etmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada umreye niyet etmek

Rüyada umreye niyet etmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada umreye niyet etmek biriyle ortak olacağınıza veya evleneceğinize delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de insanlar arasında güzel, hoş sanatları ve çokça iyiliği olan bir kimseye delâlet eder.
# Saniyen su duru ve durgunsa iyi ve kazançlı bir yolculuğa, dalgalı ise, kötü sonuçlar doğuran yolculuğa işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ülfet ve muhabbete rızka neşeye güzel elbiselere bekâr kızla evlenmeye ve ondan doğacak çocuğa yorumlanır.
# Ünlü alim İbn Havkal rüyayı gören kişi için üzüntü, keder ve sıkıntı ile tâbire, ancak bu üzüntülerin kısa zamanda son bulacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ibadetlerin Allah katında kabul olduğuna işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 469 ( dörtyüzaltmışdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Gıybet odur ki, gıybet edilen adam hazır olsaydı ve işitseydi, kerahet edip darılacaktı. Eğer doğru dese, zaten gıybettir. Eğer yalan dese, hem gıybet hem iftiradır; iki katlı çirkin bir günahtır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here