Rüyada umreye uçakla gitmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada umreye uçakla gitmek

Rüyada umreye uçakla gitmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada umreye uçakla gitmek günahının bağışlanacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sahte bir başarı elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen methedileceğinize, bunun aksini görmek ise, azar işiteceğinize veya adınızın kötülükle yad edileceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise saygınlığınızın azalacağına veya boşanacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El Abhari görülen rüya kimseye muhtaç olmadan zorluklar yaşansa da ayakta kalınan bir hayatı işaret eden rüya her zorlukla baş edileceğini sonunda güç kazanılacağını ve sabır göstererek sıkıntılardan kurtulmayı tabir eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için azizlik, zenginlik, ferahlık, sevinç ve selim bir kalbe malik olmaya delâlet eder. Ve o kişi muradının incisini elde eder.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 737 ( yediyüzotuzyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4402 – İbnu Ömer radıyallahu anlüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm askeri bir sefer hazırlamış, askerlerin başına da Üsame İbnu zeyd'i komutan yapmıştı. Üsame siyahî bir azadlının oğlu olması hasebiyle onun komutanlığından memnun kalmayan bazı kimseler dedikodu yaptılar. Söylenen yersiz sözler kulağına ulaşmış olan Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm:"Onun komutanlığı hususunda dedikodu yapan sizler, aynı dedikoduyu daha önce babasının komutanlığı için de yapmıştınız. Allah'a yemin olsun! O komutanlığa layık idi. Ve o, bana, insanların en sevgililerindendi. Bu da, bana, ondan sonra insanların en sevgili olanlarındandır" buyurdu."Buhari, Fezailu'l-Ashab 17, Meğazi 42, 87, Eyman 2, Ahkam 33; Müslim, Fezailu's-Sahabe 63, (2426); Tirmizi, Menakıb, (3819).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here