Rüyada umut ismini görmek

Rüyada umut ismini görmek

Rüyada umut ismini görmek hısmınıza karşı dilinizin uzayacağına işarettir. Saniyen üzüntü, keder ve sıkıntının gitmesine de delâlet eder.Bazende rüyada cep telefonu gören kişi kendisi için çok uğurlu olacak ve arkası gelecek olan bir gelişme yaşayacağı anlamına gelir.
# Rüyada umut ismini görmek şu vech üzere tabir olunur: a) Evlat , b) Baba , c) Zevce , d) Ferah , e) Emn ü eman (korkudan emin bulunmak) , f) Güzel geçim ve zenginlik… Bazı rüya yorumcularına göre de sevdalı kimselerin arsına girecek bir kara kediye, yani işgüzar, dedikoducu, kıskanç birinin varlığına yorumlanır.
# Rüyada umut ismini görmek zarara uğrayacağınıza ve bu yüzden üzüleceğinize işarettir.
# Ünlü Düşünür İbn-İ Cevzînin tabirinde duyuların azalmasına neden olacak fiziksel bir rahatsızlığın belirtisi olarak görülebilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here