Rüyada umut ismini görmek

27
0
PAYLAŞ

Rüyada umut ismini görmek

Rüyada umut ismini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada umut ismini görmek münafık biriyle dost olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de geleceği olmayan bir işten vazgeçeceğinize işarettir.
# Saniyen rızkın artmasına; hayır kapılarının açılmasına sürür ve ferah husulüne işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise şu veçhe ile tabir etmiştir: 1) Rızık , 2) Muavenet , 3) İlim , 4) Zevç ve evlad , 5) Mal , 6) Felah , 7) Kabul olunan dua , 8) Hac farizası , 9) Vali ve melik…
# Büyük rüya tabircisi Ali bin Abbas rüyayı gören kişi için insanların evlerini emanet ettikleri ve mirasları paylaştıran söz sahibi kimseye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hastalanacağınıza ve sonunda iyileşeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 729 ( yediyüzyirmidokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Şeriat ile akıl, nur üstüne nurdur. Hurafeler ve batıl inanışlar, zayıf akılların dinidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here