Rüyada un aldığını görmek

Rüyada un aldığını görmek

Rüyada un aldığını görmek bir çekişme yaşayacağınıza işarettir. Saniyen bir hastalığa şifa bulmak ya da hasta bir kimsenin iyileşmeye başlaması anlamına gelir.Bazende şanssızlıkların artacağını ve kişinin mutsuz bir ruh haline bürüneceğini, bu zor günlerinde yanında kimse bulamayacağı gibi, kendi içinde de pek çok çatışma ve ikilem yaşayacağını tabir eder.
# Rüyada un aldığını görmek konuşması hoş ve tatlı olur. Bazı rüya yorumcularına göre de üzerinde durulmayacak, kale alınmayacak, ilgilenilmeye gerek görülmeyecek ve duymazlıktan gelinebilecek kadar basit, hafif ve önemsiz sözler işitmeye ya da olaylar yaşamaya işaret eder.
# Rüyada un aldığını görmek hazineler ile de tâbir edilir.
# Ünlü Alim Seyyid İbrâhim Düsûkînin tabirinde rüya sahibinin büyük sıkıntılara düşeceğine ve bu nedenle de ruhsal sağlığı kadar, fiziksel olarak da sağlık sıkıntıları yaşayacağına yorumlanır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here