Rüyada un çorbası görmek

25
0
PAYLAŞ

Rüyada un çorbası görmek

Rüyada un çorbası görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada un çorbası görmek şu veçhe ile tabir olunur: a) Hikmet , b) Riyaset , c) Mülk , d) Rahmet , e) İffet , f) Azab , g) Baht , h) Bela ve fitne… Bazı rüya yorumcularına göre de ahlâksız ve huysuz bir kadınla evlenmeye delâlet eder.
# Saniyen  bölge halkına isabet edecek hastalık, sıkıntı ve zorluklara işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise takat yetiremeyeceği bir borcun altına girmesine delâlet eder.
# Ünlü filozof El-Bekrî yorumunda kendi malınızdan veya büyük bir şahsın malından nasipleneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çıkan yağ miktarınca cimri bir kişiden menfaat elde edeceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 10 ( on )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. Ömer (r.a) zamanında İran’ın fethine katılan Selman-ı Farisi, daha sonra Medayin şehrine vali olarak atanır. Fakat makam ve mevki onda hiçbir şeyi değiştirmez. Bir seferinde Şam’dan gelen birisi üstündeki eski yeleği görünce onu işçi zanneder ve yanındaki incir çuvalını taşımasını ister. Hiç ses etmeyip hemen çuvalı sırtlanır ve götürmeye başlar. Bunu görenler “Sen ne yapıyorsun, o bizim valimiz!” deyince, adam çuvalı almaya çalışır ama Selman-ı Farisi çuvalı gideceği yere kadar götürür.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here