Rüyada un çuvalı taşımak

Rüyada un çuvalı taşımak

Rüyada un çuvalı taşımak helalinizle cinsel ilişkiye gireceğinize ve bu ilişki neticesinde iyi bir çocuğun dünyaya geleceğine işarettir. Saniyen kişinin elde edeceği hayırlar ve maddi kazançlardır.Bazende kişi için ömür boyu sağlık konusunda sıkıntı yaşamayacağı anlamına gelir.
# Rüyada un çuvalı taşımak ele geçecek hizmetçiye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de korkularla dolu bir süreci, kişinin yalnız kaldığını hissetmesiyle beraber içine kapanmasını işaret eder.
# Rüyada un çuvalı taşımak hayır ve saadete delâlet eder.
# Ünlü Alim Kâsım Bin Asbag Beyyânînin tabirinde kişinin hayatını idame ettirdiği işin sürekliliğine delalet eder verüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağı anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here