Rüyada un deposu görmek

Rüyada un deposu görmek

Rüyada un deposu görmek bütün belalardan güvende kalacağınıza işarettir. Saniyen bir yerden diğer bir yere göçmeye delâlet eder.Bazende hayırlara vesile olacak tanışmalar yaşanacağına, kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine işaret eder.
# Rüyada un deposu görmek verdiği sözden dönmeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de menfaat ve çıkar sağlamak için elinden geleni yapacak, din ve hak yolunu terk edip, günahkâr olmaktan çekinmeyecek ve bunun için bir an dahi düşünmeyecek bir kişinin varlığı ile tabir edilir.
# Rüyada un deposu görmek büyük bir mirasa delâlet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Muzafferuddîn Ali Şîrâzînin tabirinde hayra yorulmaz ama rüyanın genel durumuna göre de anlamı farklılaşır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here