Rüyada un elendiğini görmek

Rüyada un elendiğini görmek

Rüyada un elendiğini görmek dini görevinizin sona ereceğine ve ömrünüzün sonuna yaklaştığınıza işarettir. Saniyen kişinin tüm çaresiz dertlerine çare bulacağını, geleceğinde hiçbir üzüntü yaşamadan, gözyaşı dökmeden bir hayat sürüp, elden ayaktan düşmeden yaşlanacağını ve sağlığının da hep yerinde olacağını bildirir.Bazende mutluluk getirecek, deyim yerindeyse düze çıkmaya vesile olacak, ağız tadına kavuşturacak, çarelere derman olacak ve çözümlere ulaştıracak yolları keşfetmeye, böylece sağlık bulmaya ve huzur içinde olmaya tabir edilir.
# Rüyada un elendiğini görmek son dereceye iyiye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de helâl mal, ilim ve hikmete delâlet eder.
# Rüyada un elendiğini görmek sevdiği birine acı çektirir.
# Ünlü Filozof Abdürrahîm Et-Temîmînin tabirinde mutlu bir yaşama sahip olunduğu, kişinin huzurunu bozacak hiçbir gelişmenin yaşanmayacağı, her daim mutlu ve sevdiği kişilerle beraber olacağı ve hastalıklardan uzak, gayet sağlıklı, dinç bir hayat süreceği şeklinde yorumlanır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here