Rüyada un görmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada un görmek

Rüyada un görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada un görmek evinizde çalışan hamarat bir hizmetçiniz varsa, öleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de pek samimi olmayan bir ayrıcalığa şahit olacağınıza işarettir.
# Saniyen birilerine yardımda bulunacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise uyguladığınız adalet kadar saygınlık elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Tiflisi de demiştir ki; büyük bir mal ve servete şeklinde yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yedi veçhe ile tâbir olunur: a) İlim , b) hikmet , c) Miras , d) Emanet , e) Helal rızık , f) Hüküm , g) Kuvvet.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 654 ( altıyüzellidört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Zeynel Âbidin Hazretleri abdest alırken sapsarı kesilirdi. Sebebini sorduklarında şu cevabı verdi. Kimin huzurunda durduğumu düşünürseniz, sebebini anlarsınız…

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here